ТРАГИЧАН КРАЈ ПОТРАГЕ ЗА МАЛОМ МАРИЈОМ (2): Двогодишња девојчица пронађена мртва, сумња се на убиство
ДВОГОДИШЊА Раиса Марија, која је јуче нестала у Должу, пронађена је мртва недалеко од своје куће.
Foto: Profimedia
Тело девојчице, са траговима насиља, пронађено је у њиви удаљеној око 400 метара од њеног дома.
Мала Раиса Марија нестала је јуче у раним поподневним сатима, док се играла са другом децом у дворишту. Родитељи су прво помислили да је отишла до декине куће, која је удаљена свега неколико метара. Међутим, убрзо су схватили да дете до деде никад није стигло.
Одмах се отпочело са потрагом. Током читаве ноћи на терену је било више од 150 полицајаца, волонтера, грађана, а у потрагу су били укључени хеликоптер, дронови и пси трагачи. Нажалост, тело девојчице је пронађено јутрос око 10 часова, а верује се да је малена убијена.
Према наводим румунских медија, тело девојчице пронађено је у густом растињу.
У овом тренутку није познато да ли је неко приведен.
Из полиције су само навели да је тело пронађено и да је истрага у току.
Подсетимо, Румунију је пре два дана потресла вест о смрти осмогодишње девојчице Марије, која је силована и убијена, а њено тело је потом бачено у атару села. За убиство се сумњичи рођени брат њеног очуха.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ОСТАЛА САМО СЛИКА - Језив призор из куће након погибије мајке и ћерке
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)