СИНГАПУРСКА ПОЛИЦИЈА УХАПСИЛА 319 ЉУДИ: Осумњични због преваре, жртве оштећене за 6,6 милиона долара

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

11. 05. 2024. у 23:43

СИНГАПУРСКА полиција ухапсила је 319 осумњичених за преваре током операције која је трајала од 26. априла до 9. маја, наводи се у саопштењу полиције.

СИНГАПУРСКА ПОЛИЦИЈА УХАПСИЛА 319 ЉУДИ: Осумњични због преваре, жртве оштећене за 6,6 милиона долара

Фото: pixabay

Осумњичени су били умешани у више од 1.100 случајева превара, укључујући преваре у електронској трговини, преваре са лажним представљањем, преваре у вези са улагањима, преваре у вези са љубавним везама преко интернета и преваре на послу.

Полиција је саопштила да су жртве оштећене за више од девет милиона сингапурских долара (око 6,6 милиона америчких долара), преноси Синхуа.

Осумњичени су били под истрагом за превару, прање новца или пружање платних услуга без дозволе.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - РУСКИ БОМБАРДЕРИ У АКЦИЈИ: Борбена мисија у правцу јужног Доњецка

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ: На улице изашло 19 ХИЉАДА мафијаша, имају своју војску и специјалце - шта ће сада бити?!