ПЕСКОВ: Русија јако забринута због ескалације тензија на Блиском истоку
ПОРТПАРОЛ Кремља Дмитриј Песков рекао је да је Русија јако забринута због ескалације тензија на Блиском истоку.
Фото: Профимедиа
"Изузетно смо забринути због ескалације тензија у региону и позивамо све земље на уздржаност. Даља ескалација није ни у чијем интересу", рекао је Песков новинарима.
Песков је рекао да Русија наставља да има блиске контакте са Ираном, као и да има конструктивне контакте са Израелом.
На питање да ли је Техеран унапред упозорио Русију на ударе на Израел, Песков је одговорио да нема шта да каже по том питању.
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ПЕСКОВ: Ево шта је нова политичка реалност за преговоре са Украјином
30. 03. 2024. у 14:40
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
КОС СЕ ЈАВНО ПОХВАЛИО: Након што је признао да живи са Чедом, стигло изненађење од наше певачице (ФОТО)
НИЈЕ крио одушевљење!
29. 12. 2025. у 09:35
Коментари (0)