"ЧЕКАЈТЕ НАС, НИТКОВИ, ОСВЕТИЋЕМО ИХ СВЕ": Медведев послао снажну поруку свима који су умешани у терористички напад у Москви
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев рекао је да су сви умешани у терористички напад на Крокус сити хол легална мета Русије.
Фото: Танјуг/Принтскрин
- Царство Небеско свим невино убијеним! Осветићемо их све. А сви који су умешани, без обзира из које земље долазе и којег су статуса, сада су наша легална и главна мета. Чекајте нас, ниткови - написао је он на свом Телеграм каналу.
Он је уз своју објаву приложио песму групе „Пикник”, уочи чијег концерта је дошло до терористичког напада.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: ЗАЈЕДНИЧКА ВЕЖБА - Кина, Русија и Иран са заједничком будућношћу
Препоручујемо
СТАРЕ КАО ВИНО: Ова три хороскопска знака са годинама постају неодољиви
19. 03. 2024. у 17:32
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)