КАМАЛА ХАРИС ПОСЛЕ "СУПЕРУТОРКА": Трамп мора бити заустављен
ЛИДЕР републиканаца Доналд Трамп мора бити заустављен, изјавила је данас актуелна потпредседница САД Камала Харис.
Фото АП
Она је "суперуторак" описала као тренутак који даје енергију за кампању који заједно воде амерички председник Џо Бајден и она.
- Американци показују да осећају колико су хитни ови избори и да су спремни да стану уз председника Бајдена и мене у овој борби за заштиту наших основних слобода. Председник и ја знамо да се реизбор мора заслужити и наставићемо да радимо на томе да допремо до сваког могућег бирача. Победа у борби за заштиту наших основних слобода неће захтевати ништа мање - истакла је Харисова.
Препоручујемо
ШОКАНТАН ПЛАН ТРАМПА: Ево где ће завршиту плутонијум за нуклеарне бомбе
29. 05. 2026. у 17:02
Страшна несрећа у Вирџинији: Аутобус се забио у аутомобиле, 5 мртвих и 34 повређена
29. 05. 2026. у 16:53
КАЛАСОВА ИЗАЗВАЛА ПОМЕТЊУ Расте напетост између ЕУ и САД: Уследили хитни деманти
29. 05. 2026. у 16:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)