УБИО ЗЕТА ИЗ ДВОЦЕВКЕ, ПА ПРЕСУДИО САМ СЕБИ: Језива породична трагедија, мештани у шоку

Дејана Калинић
Дејана Калинић

02. 03. 2024. у 07:40

У НИКЕЈИ у Грчкој догодила се породична трагедија када је 64-годишњи мушкарац убио свог зета (39), а затим себи одузео живот.

УБИО ЗЕТА ИЗ ДВОЦЕВКЕ, ПА ПРЕСУДИО САМ СЕБИ: Језива породична трагедија, мештани у шоку

Foto: Tanjug/AP Photo/Michael Varaklas

Полицији је пријављен напад јутрос око 8:30 часова након што су се зачули пуцњи.

Мушкарац из Солуна пуцао је у свог зета из двоцевке, а потом и себе фатално ранио.

Како преносе грчки медији, стравичан злочин је починио јер је сумњао да ћерка и зет крију његову бившу жену од које се развео.

Такође, кривио их је што се уопште развео од жене.

Пре неколико дана, тачније 24. фебруара, 69-годишњи мушкарац је упуцао свог 57-годишњег зета на подручју Агије Варваре.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО: ПОТРАГА ЗА ТЕЛИМА У РУШЕВИНАМА КАН ЈУНИСА: Локално становништво извлачи мртве и рањене

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

БОГ МЕ СПАСИО НАЈГОРЕГ: Аутобус висио над литицом, Босиљчић умало страдао на велики празник - Велику Госпојину славим као други рођендан