МАКРОН СЕ ИГРА РАТНОГ ВОЂЕ: Ле Пен - Он са таквим немаром говори о животима наше деце

27. 02. 2024. у 12:42 >> 12:44

ПРЕДСЕДНИЦА француске парламентарне десничарске странке "Национално окупљање" Марин ле Пен критиковала је данас изјаву председника Француске Емануела Макрона да не треба искључити опцију слања француских војника у Украјину и истакла да се он "игра ратног вође".

МАКРОН СЕ ИГРА РАТНОГ ВОЂЕ: Ле Пен - Он са таквим немаром говори о животима наше деце

Фото АП

- Не знам да ли сви схватају колико је озбиљна таква изјава. Емануел Макрон се игра ратног вође, и са таквим немаром говори о животима наше деце. У питању је мир или рат у нашој земљи - написала је Ле Пенова на мрежи Икс.

Макрон је после конференције европских лидера о Украјини рекао да нема консензуса о слању војника европских земаља у Украјину, али је нагласио да "ништа не треба искључити".

- Нема консензуса о слању трупа у овом тренутку. Ништа не треба искључити. Учинићемо све како Русија не би победила, рекао је Макрон на конференцији за новинаре.

Самиту у Паризу присуствовало је око 20 европских лидера, а из Јелисејске палате је саопштено да је циљ скупа да руском председнику Владимиру Путину буде послата "порука да је Европа одлучна да помогне Украјини и супротстави се 'наративу Кремља' да Русија мора да добије рат, који је ушао у трећу годину".

БОНУС ВИДЕО: Желе да доведу своје фаворите на власт и прогласе Србе за геноцидан народ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

БРАВО, БОСНО! Новак Ђоковић пресрећан