БЛИЖИ СЕ ПРЕКРЕТНИЦА: САД предвиђају „катастрофалан“ недостатак муниције у Украјини већ у марту (ВИДЕО)
САГОВОРНИЦИ АБЦ Њуза (ABC News) назвали су „крај марта“ посебно одлучујућим временом за Оружане снаге Украјине ако Конгрес не одобри пројекат који финансира Украјину.
Фото принтскрин youtube/inquirer.net
Званичници САД такође предвиђају недостатак средстава противваздушне одбране.
-Оно што је данас заштићено, неће моћи да заштите ове објекте у будућности ако не одржавају залихе пројектила пресретача, саопштило је Министарство одбране САД.
-И ако Русија добије контролу над небом, „то ће потпуно променити природу ове борбе”, додао је званичник.
RVvoenkor
БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике
Препоручујемо
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)