"ЈЕДИНО МУ ЈА НИШТА НИСАМ ДАО..." Трамп одговорио Путину на тврдње да је за Русију боље да је Бајден на челу Америке

Новости онлајн

15. 02. 2024. у 10:29

БИВШИ амерички председник Доналд Трамп изјавио је да изјаву руског лидера Владимира Путина о томе ко је бољи за Москву од двојице кандидата за председника САД, доживљава као комплимент.

ЈЕДИНО МУ ЈА НИШТА НИСАМ ДАО... Трамп одговорио Путину на тврдње да је за Русију боље да је Бајден на челу Америке

Фото: Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP/AP Photo/Evan Vucci

Подсетимо, Путин је у интервјуу новинару Павелу Зарубину рекао да Русији више одговара Бајден јер је искуснији и предвидљивији.

- То је комплимент. Многи ће рећи да је то лоше, а уопште није тако - то је добро - рекао је он пред присталицама у Чарлстону у Јужној Каролини.

Како је објаснио, њему је пошло за руком да заустави "Северни ток 2". Трамп такође сматра да Русији више одговара Бајден јер ће он "дати све, па и Украјину, као поклон".

- Једини председник од последњих пет који ништа није дао Русији је Доналд Трамп - рекао је он.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО:

И ОНОГ КУРТИЈА ДА УХАПСИТЕ: Грађанин у Нишу имао поруку за председника Вучића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (1)

КОС О БЛИСКОМ ДРУЖЕЊУ СА ЈЕЛЕНОМ: Чеда добро зна ЗАШТО ме је остављао самог са његовом женом