И КЛИЧКО УДАРИО НА ПУТИНА НАКОН КАРЛСОНОВОГ ИНТЕРВЈУА: "Напао би Аљаску када би САД биле довољно слабе"

БИВШИ украјински светски шампион у боксу Владимир Кличко (47) изјавио је за Билд поводом интервјуа америчког новинара Такера Карлсона са руским председником Владимиром Путином, да би Русија напала Аљаску, да су Сједињене Америчке Државе довољно слабе.

И КЛИЧКО УДАРИО НА ПУТИНА НАКОН КАРЛСОНОВОГ ИНТЕРВЈУА: Напао би Аљаску када би САД биле довољно слабе

Фото принтскрин Такер Карлсон нетворк

- Видео сам интервју. Путин жели да врати историју и препише је. Да су САД довољно слабе, Путин би такође желео да нападне државу Аљаску и имао би разлог за то: Аљаска је некада била део Русије. То ће вероватно морати да се врати Русији. Путинова Русија је зла. Ако Украјина падне, ми нећемо бити последња земља која ће постати жртва руске инвазије - упозорио је Кличко и додао да Немачка такође често заборавља да је Исток био део совјетске империје.

Он је истакао да је руска пропаганда истрајна у лажи, што се може видети у масовним медијима које спонзорише руска држава, не само у Русији већ и у иностранству.

- То се, нажалост, може видети и у Немачкој, у Европи, у САД, то је рат не само са дроновима, већ и у медијима. Медији су једно од најопаснијих и најјачих оружја које постоји - закључио је Кличко, чији је брат Виталиј, такође вишеструки светски шампион у боксу, актуелни градоначелник Кијева.

БОНУС ВИДЕО:

Зора Добричанин Никодиновић за "Новости" И ЈА САМ ЗА ТО ДА СЕ ОСУДЕ УБИЦЕ СЛАВКА ЋУРУВИЈЕ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.

21. 07. 2026. у 18:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (17)

ЧЕСТИТКЕ ПРИСТИЖУ СА СВИХ СТРАНА: Велико славље у дому Наташе Нинковић