ПОСЛЕ ИНТЕРВЈУА СА ПУТИНОМ ТАКЕР КАРЛСОН У БЕОГРАДУ! Полетео за Србију

Марија Стевановић
Марија Стевановић

08. 02. 2024. у 07:22

АМЕРИЧКИ новинар Такер Карлсон је напустио Русију јутрос, у 4.15 по московском времену, авионом који лети на линији Москва-Београд са аеродрома Шереметјево. Истовремено, потврдио је писања медија да ће интервју са председником Русије Владимиром Путином бити објављен 9. фебруара у поноћ по српском времену.

ПОСЛЕ ИНТЕРВЈУА СА ПУТИНОМ ТАКЕР КАРЛСОН У БЕОГРАДУ! Полетео за Србију

Foto: Profimedia

"Такер Карлсон интервјуише руског председника Владимира Путина. Биће објављен сутра у 18.00 по источноамеричком времену", наводи се на Карлсоновој Инстаграм страници, преноси Спутњик. 

На друштвеним мрежама се појавила фотографија Карлсона у авиону. Телеграм канал Мач је објавио да је амерички новинар напустио Москву летом на линији Москва-Београд.

https://www.novosti.rs/panorama/vesti/1330701/cuvajte-energetskih-vampira-astro-savet-cetvrtak-8-februar-2024

Раније је прес-секретар шефа државе Дмитриј Песков потврдио да се Карлсон састао и разговарао са Путином. Очекује се да ће се резултат разговора појавити на страници новинара на Иксу (бивши Твитер) и на његовом сајту.

Карлсон је у уторак рекао да ће сада тражити састанак са украјинским председником Владимиром Зеленским, чији сви претходни интервјуи у америчким медијима немају везе са новинарством, већ су пропаганда.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)