"ГЛЕДАМ КРОЗ ПРОЗОР, ВИДИМ ЈЕ КРВАВУ..." Жена штитила свог пса од вукова, па настрадала (ВИДЕО)
НАПАДИ вукова на руска села, који су све чешћи од Нове године, данас су достигли врхунац.
Фото: Принтскрин
У руском селу Курган, жена која је штитила свог пса настрадала је тачно испод прозора стамбене зграде.
Још три особе су тешко повређене, јавила је дописница телевизије РЕН Наталија Григоријева.
Мештани тврде да су вукови били прилично добро храњени, односно сити. Ловци сумњају да би могли бити болесни, јер обично не нападају људе тако дрско.
- Куцала је на прозор. Гледам кроз прозор, видим је крваву и по њеном гласу разумем да је жена - присећа се мештанка Јулија Антонова.
Ово се никада није догодило у овом селу. Мештани су у паници, плаше се да изађу и пусте своју децу у школу.
Препоручујемо
ПОГЛЕДАЈТЕ - ВАТРОГАСЦИ СЕ БИЈУ СА ПОЛИЦИЈОМ: Нови протести у Француској (ВИДЕО)
30. 01. 2026. у 02:03
ТРАМП НАЈАВИО: Отворићемо ваздушни простор изнад Венецуеле за комерцијалне летове
29. 01. 2026. у 23:11
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)