"ЗЕЛЕНСКОГ ОЧЕКУЈЕ ВОЈНИ ПУЧ" Бивши обавештајац ЦИА: Руси успешно напредују на целој линији фронта

Марко Колашинац
Марко Колашинац

30. 12. 2023. у 16:33

ПРЕДСЕДНИКА Украјине Владимира Зеленског очекује војни пуч с обзиром на пораз Оружаних снага Украјине, изјавио је бивши сарадник Централне обавештајне агенције (ЦИА) Лари Џонсон за канал „Џаџинг фридом“.

ЗЕЛЕНСКОГ ОЧЕКУЈЕ ВОЈНИ ПУЧ Бивши обавештајац ЦИА: Руси успешно напредују на целој линији фронта

Фото: Профимедиа/Илустрација

Он наводи да Украјина губи, да је сваке недеље све гора ситуација и да се назире војни пуч.

Џонсон је рекао да руска војска успешно напредује на целој линији фронта, ослобађа градове као што је Марјинка, док украјинска војска мора да ствара провокације како би одвратила пажњу западне јавности од својих неуспеха на бојном пољу.

Руска војска је у последње време постигла значајне успехе на Донецком правцу.

Министар одбране Русије Сергеј Шојгу је раније саопштио председнику Русије Владимиру Путину да су јединице Оружаних снага Русије потпуно ослободиле Марјинку у Доњецкој Народној Републици, што ће омогућити да се противничке јединице потисну од Доњецка.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

РАДИНА ШОК ИСПОВЕСТ Гранд је Милана терао да пева на дан сахране - отац му је погинуо, ујак му је био очинска фигура