ОПШТА МАКЉАЖА У ШКОЛИ: Песнице севале на све стране, повређено скоро 50 особа, међу њима деца и директорка
У ТУЧИ која се у понедељак догодила у једној школи у Берлину повређено је 49 особа, међу којима су деца и директорка школе.
Фото: ЕПА
Све је почело свађом ученика око 10.30 часова, а убрзо су се ствари отргле контроли, па су батине добили и полицајци који су дошли на интервенцију.
Према наводима немачких медија, свађу су започела петорица дечака старости 14 и 15 година. У једном тренутку је један дечак извукао бибер-спреј и почео да прска около по ђацима. У једном тренутку му је боца испала и уграбио ју је други дечак, који је почео да прска бибер све у очи својим "противницима". Онда су дечаци почели да размењују ударце и све је убрзо ескалирало.
Наиме, двоје наставника су улетели у гунгулу да раздвоје ђаке, али су и њих попрскали бибер-спрејом. Тада је дотрчала и директорка, коју су крвнички гурнули, па је жена пала и поломила руку.
Неко је у међувремену позвао полицију, али недуго након што је патрола стигла на лице места, појавио се старији брат (21) једног од дечака који је учествовао у тучи, па је почео да бије полицајце. Он је убрзо савладан и оборен на земљу, а том приликом му је расечена усна.
У току је истрага о инциденту, а очекује се да ће бити поднете пријаве против више лица због наношења телесних повреда.
Наводи се да је број повређених велики, јер се доста деце и радника школе жалило на иритацију очију од облака бибер-спреја.
(Телеграф.рс)
БОНУС ВИДЕО: ИЗЛИЛО СЕ ЦРНО МОРЕ: Поплављена обала Грузије, приморски градови под водом
Препоручујемо
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)