ВИКАЛА "АЛАХ ЈЕ ВЕЛИКИ" И ПРЕТИЛА ДА ЋЕ СВЕ УНИШТИТИ: Жена у тешком стању након рањавања у Паризу
ПОЛИЦИЈА је пуцала и тешко ранила жену која је носила хиџаб у париском метроу рано јутрос, пренели су локални француски медији, након што су путници пријавили да она прети у возу.
Фото: АП
- Због страха за сопствену безбедност, полицијски службеници су употребили оружје - рекао је полицијски портпарол за Ројтерс.
Полицијски извори су рекли да је жена викала "Алах је велики" и да је претила да ће "све уништити".
Ватрогасна служба, која је прва стигла на место инцидента после полиције, рекла је да је жена погођена у пределу стомака.
Она је пребачена у оближњу болницу.
"Фигаро" је пренео да је њен живот угрожен, али да се тренутно налази у стабилном стању.
БОНУС ВИДЕО: УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМЦИ ИЗ ПОЈАСА ГАЗЕ: Припадници Хамаса хватају таоце на граници са Израелом
Препоручујемо
"У ГАЗИ НЕИЗБЕЖНА КАТАСТРОФА": Најновије упозорење Светске здравствене организације
31. 10. 2023. у 13:00
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)