"ЛЕЖАЛА САМ НА МРТВИМА, ДА БИХ ЛИЧИЛА НА ЈЕДНОГ ОД ЊИХ": Девојка преживела напад Хамаса - Као да сам у паклу (ВИДЕО)
ПУСТИЊСКИ рејв Супернова, који се поклопио са завршетком једнонедељног јеврејског празника Сукот, завршио се трагедијом пошто су стотине посетилаца журке убили Хамасови наоружани нападачи у прекограничном нападу без преседана.
FOTO: Tanjug/AP Photo/Yousef Masoud
Девојчица која је преживела напад Шеа Голин рекла је за Би-Би-Си да је преживела само зато што се претварала да је мртва лежећи на другим телима.
"Лежала сам на мртвима да бих изгледала као једна од њих"
- Само сам лежала на мртвима да бих личила на једног од њих. Изненадила сам се када се пробудила још једна девојка. Била сам толико срећна што је неко жив са мном, јер сам мислила да сам једина жива - рекла је 22.
Голин и друга преживела девојка, која је задобила повреде главе, ускочиле су у оближњи аутомобил и покушале да побегну. На крају су их спасли израелски војници.
- Људи су умирали око нас. Осећам се као да сам у паклу - рекла је она.
Више од 260 тела извучено је са места фестивала, саопштила је спасилачка агенција Зака, пренео је Мондо.
БОНУС ВИДЕО: ГАЗА ПОД БОМБАМА: Израел лансирао ракете - Велики ваздушни напад у току ноћи
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)