ТОНИ ШАФЕР ОТКРИВА: Украјинске оружане снаге су лака мета за руску артиљерију
БИВШИ амерички обавештајац Тони Шафер рекао је да је украјинска војска рањива на линији фронта због ефикасне тактике Оружаних снага Русије.
Фото принтскрин YouTube твзвезда.ру
У интервјуу за Јутјуб канал Judging Freedom, он је приметио да је руска војска значајно унапредила своје вештине у коришћењу артиљерије и наношењу прецизних удара, научивши и да ефикасно користи беспилотне летелице.
Према Шаферу, председнику Украјине Владимиру Зеленском је речено да украјинска војска неће моћи да повећа своју борбену моћ до те мере да ће моћи да пробије три добро утврђене линије одбране.
Према речима председника Државне думе Вјачеслава Володина, Сједињене Државе и Европска унија су поражене у рату исцрпљивања који су покренули против Русије.
Препоручујемо
ЗЕЛЕНСКИ ДОНЕО НОВИ УКАЗ: Кијев именовао Шевченка за спољнополитичког саветника
26. 09. 2023. у 23:49
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)