ИЗРАЕЛ: Бајден позвао Нетанијахуа у посету САД
17. 07. 2023. у 19:51
АМЕРИЧКИ председник Џозеф Бајден позвао је израелског премијера Бенјамина Нетанијахуа у посету Сједињеним Америчким Државама, саопштено је данас из кабинета премијера Израела.
Повезане вести
ИЗРАЕЛ ПОНОВО УДАРА НА ИРАН? Нетањаху и Трамп разговарали о могућем новом нападу Израела
ИЗРАЕЛСКИ премијер Бенјамин Нетанјаху разговарао је могужности друге серије удара на Иран током састанка са америчким председником Доналдом Трампом приликом своје посете САД, преносе медији.
31. 12. 2025. у 20:55
ПО ПРВИ ПУТ У ИСТОРИЈИ ИЗРАЕЛА: Нетанјаху додељује Трампу највише признање у Мар-а-Лагу (ВИДЕО)
ИЗРАЕЛСКИ премијер Бенјамин Нетанјаху изјкавио је током конференције за медије на чувеном имању Мар-а-Лаго, да ће доделити највише признање државе Израел америчком председнику Доналду Трампу.
31. 12. 2025. у 20:06
ХЕРЦОГ ДЕМАНТОВАО ТРАМПА ДА ЈЕ ПОМИЛОВАЊЕ ЗА НЕТАНЈАХУА „НА ПУТУ“ Трамп: Он је ратни премијер, херој. Како да га не помилујете?
ИЗРАЕЛСКИ председник Исак Херцог данас је демантовао речи америчког лидера Доналда Трампа, који је изјавио да му је израелски колега рекао да је помиловање за премијера Бенјамина Нетанјахуа „на путу“.
29. 12. 2025. у 21:49
"ПОСТИГНУТ ВЕЛИКИ НАПРЕДАК ЗА ПЕТ МИНУТА РАЗГОВОРА": Трамп задовољан након састанка са Нетанјахуом
САСТАНАК председника САД Доналда Трампа са израелским премијером Бењамином Нетанјахуом почео је данас нешто после 20 часова по средњеевропском времену, на Трамповом имању Мар-а-Лаго у америчкој савезној држави Флориди.
29. 12. 2025. у 20:58
"БИО ЈЕ ТО СЈАЈАН САСТАНАК": Нетанјаху се састао са Рубиом у Мар а Лагу
ИЗРАЕЛСКИ премијер Бењамин Нетањаху састао се данас са америчким државним секретаром Марком Рубиом у резиденцији америчког председника Доналда Трампа Мар а Лаго на Флориди.
29. 12. 2025. у 17:16
Најновије из рубрике
ТРАМПОВ РЕКЕТ: Венецуела убудуће купује само производе произведене у САД
ВЕНЕЦУЕЛА ће убудуће куповати само производе који се производе у Сједињеним Америчким Државама, користећи новац добијен у оквиру новог споразума о нафти између САД и Венецуеле, саопштио је данас амерички председник Доналд Трамп.
08. 01. 2026. у 00:20
ПОЧЕЛА СЕЧА КАДРОВА У ВЕНЕЦУЕЛИ Делси Родригез отпустила генерала: Био задужен за Мадурову безбедност
ПРИВРЕМЕНА председница Венецуеле Делси Родригез сменила је команданта венецуеланске председничке почасне гарде, генерала Хавијера Марканоа Табата неколико дана након што су америчке снаге ухватиле венецуеланског лидера Николаса Мадура у рацији у Каракасу и одвеле га у Њујорк где ће му бити суђено по оптужбама за умешаност у кријумчарење дроге и оружја, преноси данас ББЦ.
07. 01. 2026. у 23:24
ПАТРИЈАРХ КИРИЛ: Упутио честитке за Божић председнику Вучићу и патријарху Порфирију
ЊЕГОВА Светост Кирил, Патријарх Московски и све Русије, поводом Рођења Христовог и Нове године упутио је честитке премијеру Мађарске Виктору Орбану и председнику Србије Александру Вучићу.
07. 01. 2026. у 23:07
НИЈЕДАН БРИТАНАЦ НИЈЕ БИО НА БРОДУ Британски министар одбране: Помогли смо САД приликом заплене танкера за нафту под руском заставом
БРИТАНСКО Министарство одбране саопштило је данас да је пружило војну помоћ америчким снагама које су заплениле танкер за нафту под руском заставом "Бела 1", преименованог у "Маринера", северозападно од Британије и Ирске, наводећи да је операција била легална јер је брод прекршио америчке санкције Ирану.
07. 01. 2026. у 22:45
ОТМИЦА БРОДА "МАРИНЕРА" ЈЕ ПИРАТЕРИЈА 21. ВЕКА Слуцки: САД све више делују по принципу "закона силе", игноришући "силу закона"
ЗАПЛЕНА руског танкера "Маринера" представља кршење поморског права и конвенција УН, изјавио је председник Одбора за спољне послове руске Думе Леонид Слуцки.
07. 01. 2026. у 21:52
Коментари (0)