ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА КИЈЕВ: Половина објеката енергетског система Украјине је оштећена

Novosti online

08. 07. 2023. у 23:40

ПОЛОВИНА објеката енергетског система Украјине је оштећена, док су неки од њих потпуно уништени и не могу се поправити, изјавио је министар енергетике земље Герман Галушченко.

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА КИЈЕВ: Половина објеката енергетског система Украјине је оштећена

FOTO: AP/Tanjug

- Педесет одсто целокупног енергетског система (је оштећено).... Забележили смо 271 погодак разних врста - рекао је он украјинској телевизији.

Заменик портпарола генералног секретара УН Фархан Хак рекао је 20. јуна да енергетски систем Украјине и даље ради у ванредном режиму са смањеним и ограниченим капацитетима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРЕ МАСАКРА У ШКОЛИ УБИО МАЈКУ, БРАТА И СЕСТРУ: Нови детаљи језивог злочина у Канади

ПРЕ МАСАКРА У ШКОЛИ УБИО МАЈКУ, БРАТА И СЕСТРУ: Нови детаљи језивог злочина у Канади

ЗАМЕНИК комесара Краљевске канадске коњице (РЦМП) за Британску Колумбију Двејн Мекдоналд изјавио је да је до пуцњаве у средњој школи у Тамблер Риџу, у којој је према последњим подацима, погинуло 10 особа, дошло у уторак око 13.20 по локалном времену и да је полиција по доласку затекла осумњиченог мртвог у школи.

12. 02. 2026. у 07:29

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

СУБОТИЧАНИН ИСПИСАО ЈЕДНУ ОД НАЈЛУЂИХ ПРИЧА У ИСТОРИЈИ СПОРТСКОГ КЛАЂЕЊА:  Три добитна тикета у SOCCERBETU – 30 милиона динара!