МЛАДИЋ ПРОНАЂЕН ЖИВ ПОСЛЕ ОСАМ ГОДИНА: Чудо у Тексасу - Нестао је док је шетао псе
ВИШЕ од осам година након што је пријављен његов нестанак у Хјустону, Рудолф Руди Фаријас IV је овог викенда пронађен жив, са посекотинама и модрицама.
FOTO: Tanjug/AP
Тексашки центар за нестале саопштио је да се Фаријас опоравља у болници.
Он је последњи пут виђен 6. марта 2015. године када је имао 18 година, а у тренутку када је нестао шетао је своје псе у насељу на североистоку Хјустона, пише Ју-Ес-Еј тудеј.
Фаријасова мајка је локалној станици КТРК рекла да је неко назвао хитну након што га је затекао да не реагује испред цркве.
Фото Танјуг/Ап
Додала је да су покушали да разговарају са њим, али да је младић рекао само неколико речи.
Она је навела да њему предстоји дуг пут до излечења, али да је захвална на томе што је пронађен жив.
Препоручујемо
ГРЧКИ МЕДИЈИ: НАТО жели да користи све грчке луке за пребацивање војне технике на исток
03. 07. 2023. у 22:45
ПОГРЕШНЕ ОДЛУКЕ СТИГЛЕ НА НАПЛАТУ: Банка Америке у минусу од 100 милијарди долара
03. 07. 2023. у 00:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)