ПОЉСКИ ГЕНЕРАЛ УПОЗОРАВА: Велики сукоб с руском армијом опасан за украјинске снаге

Новости онлајн

10. 06. 2023. у 14:55

ВЕЛИКИ сукоби с руском армијом представљају опасност за Оружане снаге Русије, оценио је пољски генерал Станислав Козеј.

ПОЉСКИ ГЕНЕРАЛ УПОЗОРАВА: Велики сукоб с руском армијом опасан за украјинске снаге

Фото: Профимедиа

- Руси одавно чекају украјинску контраофанзиву. Они не користе своје снаге, које држе у дубини. Руска тешка техника очекује напад, а потом постепено изводи своје нападе. Било какав велики сукоб би био ризичан за Украјинце - навео је генерал у интервјуу за издање „Факт“.

Он претпоставља да би украјинска војска своје снаге могла да концентрише у Донбасу и Запорожју и истовремено сумња у то да би до одржавања самита НАТО-а у Виљнусу могла да буде изведена било каква операција великих размера, пренео је Спутњик. 

БОНУС ВИДЕО:

ЗАЈЕДНИЧКЕ ПАТРОЛЕ: Руска и кинеска авијација осам сати изнад азијско-пацифичког региона

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (4)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ