ОПЕРАЦИЈА ТРАЈАЛА ТРИ САТА: Папа је стабилно, нема компликација
ПАПА Фрања је провео мирну ноћ у римској болници Ђемели након тросатне операције под пуном анестезијом. Професор Серђо Алфијери, који га је оперисао, изјавио је да постоперативни ток иде према очекивањима.
Папа Фрања, Фото АП
Лекари су кратко известили како је прошла операција на цревима код поглавара Римокатоличке цркве, не улазећи у детаље.
- Заједно са другим колегама одлучено је да се закаже операција због присутности јаких прираслица у петљама у средини средњег црева које су узроковале симптоме. Ови унутарњи ожиљци су се ослободили и потешкоће у пролазу пластичном операцијом и уз помоћ протетске мрежице сада су нестале - казао је проф. Алфијери.
- Операција пре две године рађена је због бенигне патологије, дивертикуларна стеноза је бенигна, патологија због које је данас опериран је бенигна и неће оставити никакве трагове. Лежат ће у болници између 5 и 7 дана, он има 86 година и већ је имао четири операције. Дајте нам неколико дана - изјавио је хирург.
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)