ИНЦИДЕНТ У ГЛАЗГОВУ: Даблдекер ударио у надвожњак, хоспитализовано 10 људи
ДЕСЕТ путника завршило је у болници у шкотском граду Глазгову, након што је двоспратни аутобус данас остао без крова када је ударио у надвожњак, пренео је Би-Би-Си.
Фото: Профимедиа
Из Службе за ванредне ситуације превезли су повређене у универзитетску болницу "Краљица Елизабета".
То није укупан број повређених, пошто је један део путника добио помоћ на лицу места, али они су пуштени кућама, навео је портпарол шкотске Ватрогасне и спасилачке службе.
У питању је надвожњак преко кога прелазе возови.
Железничка компанија "Нетворк рејл" ће спровести истрагу о стању моста, пре него што допусти да возови поново саобраћају преко моста.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)