МОЖЕ ЛИ ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА ДА БУДЕ ОПАСНИЈА И ОД АТОМСКЕ БОМБЕ: Анализа у недељним "Новостима"
Научници упозоравају: ко буде контролисао нанотехнологију владаће планетом
Foto: Shutterstock
* У којој мери је највећи изазов злоупотреба у контроли глобалног јавног мњења
* Да ли је Украјина "Лабораторија Запада у трећој револуцији ратовања"
* Како је Хитлер 1939. уочи напада на Пољску обмануо свет лажном фотографијом
Хоће ли националне државе изгубити на значају, да ли ће се ИТ компаније питати о свему, очекују ли нас у следећих пет до 10 година велика планетарна превирања...опшириније - прочитајте у сутрашњем штампаном издању "Новости"
Препоручујемо
ОРБАН ОБЈАВИО ОТВОРЕНО ПИСМО ЗЕЛЕНСКОМ: Ево шта је поручио мађарски премијер
26. 02. 2026. у 08:11
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)