ЕКСПЛОЗИЈА У РУСИЈИ НА ГРАНИЦИ СА УКРАЈИНОМ: Две особе повређене, место несреће претресају специјалисти (ФОТО)
ДВЕ особе су повређене у експлозији која је касно синоћ потресла град Белгород на југозападу Русије, саопштио је гувернер Белгородске области Вјачеслав Гладков.
Фото: Јутјуб принтскрин/BBC News - Русская служба
- Према прелиминарним информацијама, две особе су повређене. Једна жена, која је задобила повреду главе, хоспитализована је у Градској болници број 2 у умерено тешком стању. Друга жена је задобила огреботине на кожи и одбила је хоспитализацију након указане неопходне лекарске помоћи - написао је Гладков на Телеграму, преноси ТАСС.
Он је додао да су услед експлозије оштећена четири стана у једној стамбеној згради, а становницима је понуђен привремени смештај у хотелу.
- Зграду ће прегледати специјалисти. Ако дође до оштећења потпорног зида, изместићемо цео део зграде - написао је гувернер Белгородске области и навео да су оштећена и четири аутомобила.
Како се наводи, основан је кризни центар за прикупљање свих информација о инциденту, а на лицу места су истражитељи и спасилачки тимови руског министарства за ванредне ситуације.
Руске власти синоћ су известиле о експлозији која је потресла Белгород који се налази на граници са Украјином, а узрок експлозије још увек није објављен.
БОНУС ВИДЕО: ЛУКСУЗНИ АУТОМОБИЛ ИЗ КИНЕ - Погледајте снимке са Салона аутомобила у Шангају
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Пригожин - Офанзива ВСУ неће скоро; Битка за Бахмут: Ауто-пут живота ВСУ пресечен (МАПА/ФОТО/ВИДЕО)
21. 04. 2023. у 07:15 >> 03:08
ПРОГРАМ ЕУ ЗА НАБАВКУ МУНИЦИЈЕ УКРАЈИНИ: Словенија ће се придружити заједничким напорима
20. 04. 2023. у 23:54
БЕЛА КУЋА: САД низу означиле Вагнер као "страну терористичку организацију"
20. 04. 2023. у 23:43
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)