ПУЦЊАВА У АЛАБАМИ: Откривен идентитет једне од жртава напада на прослави, настрадала млада фудбалска звезда

А.Војиновић

17. 04. 2023. у 16:32

У ПУЦЊАВИ која се минулог викенда догодила у граду Дејдвил у Алабами на рођенданској забави међу четворо жртава је и млада фудбалска звезда Фил Доудел, пренео је Би-Би-Си.

ПУЦЊАВА У АЛАБАМИ: Откривен идентитет једне од жртава напада на прослави, настрадала млада фудбалска звезда

Танјуг

Доудел је прва жртва која је идентификована после стравичне пуцњаве на прослави 16. рођендана његове сестре Алексис у плесном студију. Како пише британски јавни сервис, тинејџер је ускоро требало да заврши средњу школу, а добио је спортску стипендију Универзитета у Џексонвилу. У пуцњави је, наводно, рањена и његова мајка.

- Био је веома мирно дете. Никада се није замерао ником. Увек је имао осмех на лицу - испричала је новинарима његова бака Анет Ален.

Полиција и даље трага за нападачем који је отворио ватру, а нису познати мотиви напада.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

Бака у тајности купила ДНК тест унуци - настао раскол у породици