ДОБРО СЕ ТРЕСЛО: Канаду погодио земљотрес јачине 6,2 степена по Рихтеру
ЗЕМЉОТРЕС јачине 6,2 степена по Рихтеру погодио је данас Канаду.
Фото: Новости
Према првим информацијама, епицентар земљотреса био је на око 200 километара југозападно од Порт Мекнила.
У овом тренутку нема информација о жртвама и материјалној штети.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо
ТРЕСЛА СЕ ТУРСКА: Земљотрес јачине 4.3 степена погодио провинцију Адијаман
13. 04. 2023. у 16:17
НОВИ ЗЕМЉОТРЕС У ПАЦИФИКУ: Острво се тресло јачином 5 степени по Рихтеру
08. 04. 2023. у 19:51
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака
ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.
02. 05. 2026. у 21:42
Коментари (0)