РУСКИ ХАКЕРИ БЛОКИРАЛИ САЈТ ФРАНЦУСКЕ СКУШТИНЕ: Угасили их због подршке Украјини и пензијске реформе
САЈТ Француске скупштине у понедељак су блокирали "проруски хакери", саопштили су овдашњи медији. Истиче се да су то урадили противници политике француског председника Макрона.
Принтскрин
У понедељак је на сајту француске скупштине стајало да је "у одржавању" и није могло да му се приступи.
Према подацима које је саопштила агенција АФП, блокирали су га проруски хакери.
Истовремено, на групи Телеграм, руски хакери су преузели одговорност за овај напад. Аутентичност ових порука се у понедељак утврђивала. Као разлози за блокаду наведени су подршка Француске Украјини и усвајање спорне пензијске реформе.
Препоручујемо
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)