Политика
МОЋАН КОРТЕО! Ори се улицама престонице - "Вучић Александар" (ВИДЕО)
27. 06. 2026. у 15:29
ЗАЈЕДНО ГРАДИМО БУДУЋНОСТ! Искрени осмеси грађана и пуна подршка председнику Вучићу
27. 06. 2026. у 15:26
Тенис
ТЕЖЕ НИЈЕ МОГЛО: Теодора Костовић против Сабаленке на старту Вимблдона
26. 06. 2026. у 12:47
ЂОКОВИЋ ДОБИО РИВАЛЕ НА ВИМБЛДОНУ: Ево ко стоји Новаку на путу ка 25. гренд слем титули
26. 06. 2026. у 11:49
Фудбал
ДАЛИЋ ЗАГРМЕО: Селектор Хрватске поручио ово пред меч одлуке
27. 06. 2026. у 13:06 >> 13:16
СВИ ОСТАЛИ У ШОКУ! Невероватно, ево шта је Марсело Бјелса урадио на Светском првенству
27. 06. 2026. у 10:59
RAKONI
01.03.2023. 18:25
A sto nebih vi malo povukli Rusiju !! Solc ce biti upamcen u Nemackoj istoriji kao covek koji je unistio sopstvenu zemlju zbog Americke imerije !!
fu
01.03.2023. 18:25
Rece covek,kog niko ne shvata ozbiljno,i koji u svojoj zemlji se tretira,kao niko. Nacisti,uvek ostaju nacisti!!!!
Pera
01.03.2023. 18:26
klovn.
Hoće
01.03.2023. 18:29
Ali kad vi sa zapada kleknete na kolenima!
Dragan
01.03.2023. 18:39
Русија треба поново да наврати до Берлина.
master
01.03.2023. 18:53
Nosi se u 3pm.
Čika Paja
01.03.2023. 19:04
Čovek nema dodirnih tačaka sa realnošću ... živi u nekom svom izmaštanom svetu.
master
01.03.2023. 19:30
Ko si ti,??? koje si ti *udo u svetu da ti dajes uslov,????
Dejan
01.03.2023. 19:41
Rusija je molila, ne prelazite crvenu liniju, niko je nije slusao, a mislili su da ce slomiti rusiju, nisu dobro mislili, a sada zahtevaju da rusija prekine vatru, pricali i pricali rusi, a oni gluvi i gluvi, sada odjednom svi cuju raketice, a nista ozbiljno rusija nije pocela, a ako ozbiljno zapucaju, sve je postalo pepeo i dim...
Trig
01.03.2023. 19:46
Neopevana budala.
Trig
01.03.2023. 20:29
Neopevana budala.
vladimir
01.03.2023. 20:59
PRDEŽU pa ti se i ne hvališ da ti je Šolc PRDEŽ po "familiji"!? Takvu budalu ne rodi Nemačka!
Politicki nepravilan
04.03.2023. 19:30
Ovome Svabi nisu sve ovce na broju.....previse sebe gleda kao Hitlera 1945 god. Svabe ili su odlucili da ih Rusi jednom i zauvjek zavrse za sve vjekove ili su totalno postali Americki robovi pa ne smiju da pisnu.