ЗЕМЉОТРЕС ЈАЧИНЕ 5,3 СТЕПЕНА: Забележено ново подрхатавње тла код обале Антлатика

Танјуг

08. 02. 2023. у 17:25

ЗЕМЉОТРЕС јачине 5,3 степена Рихтерове скале забележен је код обале Атлантика у близини острва Роатан у Хондурасу, саопштио је данас Европско-медитерански сеизмолошки центар (ЕМСЦ).

ЗЕМЉОТРЕС ЈАЧИНЕ 5,3 СТЕПЕНА: Забележено ново подрхатавње тла код обале Антлатика

FOTO:PRINTSKRIN/TVITER

Земљотрес је био на дубини од 2 километра, са епицентром 55 километара североисточно од острва, преноси Ројтерс.

За сада нема извештаја о евентуалним жртвама и материјалној штети.

БОНУС ВИДЕО: СПАШЕНА ПОСЛЕ 40 САТИ У РУШЕВИНАМА: Спасиоци у Салкину у Сирији извлаче исцрпљену девојчицу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

НЕВЕРОВАТНА РЕАКЦИЈА ОЦА ЗЛОСТАВЉАНЕ ДЕВОЈЧИЦЕ Новости сазнају: Није чак ни питао за дете

НЕВЕРОВАТНА РЕАКЦИЈА ОЦА ЗЛОСТАВЉАНЕ ДЕВОЈЧИЦЕ "Новости" сазнају: Није чак ни питао за дете

У ПРОСТОРИЈАМА Првог основног јавног тужилаштва у Београду саслушан је осумњичени Урош Пашајлић, који је осумњичен да је држао заточену ћеркицу од осам година у стану на Звездари.

30. 03. 2023. у 14:00

БОЈКОТУЈУ И ФАРБУ ЗА КОСУ: Наставља се срамна кампања Приштине против куповине српских производа на Косову и Метохији

БОЈКОТУЈУ И ФАРБУ ЗА КОСУ: Наставља се срамна кампања Приштине против куповине српских производа на Косову и Метохији

НА Косову и Метохији наставља се кампања против куповине производа из Републике Србије и сада је, након спотова и протеста, покренут и сајт "Бојкото 860", који позива на бојкот српских производа.

30. 03. 2023. у 14:08

Коментари (0)

ИМАО ЈЕ САМО ТРИ ГОДИНЕ, СВАКИ ДАН ГЛЕДАМ ЊЕГОВЕ СЛИКЕ Жика кроз сузе о смрти сина - Ипак сам захвалан Богу