ВОЈНЕ ВЕЖБЕ РУСИЈЕ И БЕЛОРУСИЈЕ: Заједнички летачко-тактички маневри
У ПЕРИОДУ од 16. јануара до 1. фебруара ће се одржати заједничке летачко-тактичке вежбе руске и белоруске авијације, саопштила је служба Министарства одбране Белорусије.
ФОТО: Принтскрин
- Од 16. јануара до 1. фебруара 2023. године ће се одржати заједничке летачко-тактичке вежбе ваздухопловних јединица оружаних снага Републике Белорусије и Руске Федерације, које су део ваздухопловне компоненте Регионалних војних групација - наводи се у саопштењу.
У Министарству су истакли да су током данашњег дана у Белорусију допутовали војници Ваздушно-космичких снага Оружаних снага Руске Федерације.
У летачко-тактичке вежбе ће бити укључени сви аеродроми и полигони ваздухопловних снага и снага противваздухопловне одбране Оружаних снага Белорусије.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо
НАТО ТЕСТИРА РУСКО СТРПЉЕЊЕ: Када Путин одлучи да одговори, за Запад ће бити касно
08. 01. 2023. у 17:43
"ПУТИНОВИ ЦИЉЕВИ БИЋЕ ОСТВАРЕНИ": Киријенко - Украјина провоцирала током примирја
08. 01. 2023. у 10:00
НАКОН ЕКСПЛОЗИЈЕ ГОРИО ПРВИ СПРАТ СТАМБЕНЕ ЗГРАДЕ: Пет особа повређено у Русији
08. 01. 2023. у 09:34
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)