МАСК ПРОДАЈЕ ПРЕДМЕТЕ ИЗ ТВИТЕРА: Више од 1.000 комада из канцеларије у Сан Франциску на аукцији

П. З. С./ укринформ.уа

12. 12. 2022. у 22:01

ТВИТЕР компанија Илона Маска одржаће аукцију у јануару на којој ће продати више од хиљаду предмета из канцеларије компаније у Сан Франциску.

МАСК ПРОДАЈЕ ПРЕДМЕТЕ ИЗ ТВИТЕРА: Више од 1.000 комада из канцеларије у Сан Франциску на аукцији

Foto: Tanjug


Како је пренео Укринформ, ово је пренео Тесларати.

Лицитација ће трајати од 17. јануара увече до 18. јануара ујутру.

Напомиње се да ће међу стварима бити, посебно, апарати за кафу, столови, као и статуа плаве птице, која је симбол компаније.

Већина артикала ће почети од 25 долара, а неке од 50 долара. Нове еспресо машине коштаће неколико хиљада долара.

Heritage Global Partners (ХГП) ће водити аукцију у име компаније Илона Маска. ХГП је такође рекао да сама Твитер аукција нема никакве везе са финансијском ситуацијом компаније.

-Компанија је продата за 44 милијарде долара, а ми продајемо неколико столица, столова и компјутера. Дакле, ако неко искрено мисли да ће приход од продаје пар компјутера и столица платити те “планине”, греши, рекао је портпарол ХГП-а Ник Дав.

Како је пренео Укринформ, Твитер ће у понедељак, 12. децембра, поново покренути ажурирану верзију своје претплатничке услуге Twitter Blue.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

МОЖДА ПОСТОЈИ ЧУДО ДА СЕ ИЗЛЕЧИ Зорица је озбиљно болесна, Весна на ивици суза: Много ми је жао, осипамо се! Шта остаде? Брена,Бекута...