ГЕНЕРАЛНИ СЕКРЕТАР НАТО: Алијанса неће дозволити да буде увучен у украјински сукоб, шаљемо наоружање Кијеву
01. 12. 2022. у 17:38
НАТО није страна у сукобу у Украјини и неће дозволити да буде увучен у овај сукоб, рекао је генерални секретар Јенс Столтенберг после разговора у Немачкој са канцеларом Олафом Шолцом.
KOJA FILOZOFIJA PA VEC STE UVUCENI PLACENOM VOJSKOM I DOTURANJEM NAORUZANJA,DA RUSIJI NEKO DOTURA ORUZIJE NATO NEBI NI PET MINUTA POSTOJAO,ZAHVALITE RUSIMA STO VAS NEBIJU PO KICMI.SREDISTE PENTANGONA NATO PAKTA...AMERI DA SE NE BOJE ZA SEBE KAKVI SU IDIOTI PRVI BI TO UCINILI NA SVETU KAO STO SU POZDRAVILI JAPAN.DANAS IM PRPA MNOGI IMAJU ATOMSKO ORUZIJE...
Повезане вести
ПЛАНИРАЛИ СЛАЊЕ ЕКСПЛОЗИВНИХ ПАКЕТА: Петорица оптужена у Пољској за учешће у руском плану саботажа
ПЕТ мушкараца оптужено је у Пољској за учешће у руском плану саботажа и слања експлозивних пакета у Велику Британију, САД, Канаду и на друге дестинације, саопштили су данас тужиоци.
16. 01. 2026. у 18:03
МОЈУ МОЋ ОГРАНИЧАВА САМО... Трамп: НАТО без Америке је бескористан
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да су његова овлашћења као врховног команданта оружаних снага САД ограничена искључиво његовим "личним моралом", одбацивши међународно право, додајући да питање преузимање Гренланда или очување НАТО-а "можда јесте избор", али да је НАТО без САД "у суштини бескористан".
08. 01. 2026. у 22:15
ФИЦО УПОЗОРАВА ЈАСТРЕБОВЕ У ЕУ: Грешка сматрати да се сукоб у Украјини може искористити за обрачун са Русијом
ВЕЛИКА је грешка да ико помисли да може да искористи сукоб у Украјини за обрачун са Русијом, сматра премијер Словачке Роберт Фицо.
08. 01. 2026. у 18:07
„ТЕШКО ЈЕ САДА КРИТИКОВАТИ ПУТИНА“ Карлсон упоредио руску операцију у Украјини са Трамповим акцијама у Венецуели (ВИДЕО)
НАКОН операције коју је одобрио амерички председник Доналд Трамп у Венецуели, а која је укључивала бомбардовање престонице и отмицу председника Николаса Мадура, чини се да руска инвазија на Украјину „није лоша“.
08. 01. 2026. у 18:33
УКРАЈИНСКИ ОБАВЕШТАЈАЦ И БИВШИ САВЕТНИК ЗЕЛЕНСКОГ: Запад жели да пошаље трупе у Украјину због страха од „грађанског рата“
ЗАПАДНЕ земље разматрају слање трупа у Украјину не да би обуздале Русију, већ да би спречиле потенцијални грађански рат подстакнут унутрашњим политичким ривалствима, широко распрострањеним ширењем оружја и друштвеним незадовољством, сугерисао је Алексеј Арестович, бивши главни помоћник Владимира Зеленског и војни обавештајац.
06. 01. 2026. у 20:22
Најновије из рубрике
ТЕХЕРАН "УДАРА" РЕЦИПРОЦИТЕТ Лариџани: Војске неких европских земаља од сад се сматрају терористичким
СЕКРЕТАР Савета за националну безбедност Ирана Али Лариџани изјавио је данас да ће војске земаља које су учествовале у доношењу последње одлуке Европске уније против Корпуса гарде исламске револуције (ИРГЦ), од сада бити сматране терористичким.
30. 01. 2026. у 16:50
"ТРАМП ЈЕ ЧИСТ СИЛЕЂИЈА" Сакс: Код Израела никада није постојала жеља за постизањем договора
АМЕРИЧКИ економиста Џефри Сакс је оштро осудио председника САД Доналда Трампа.
30. 01. 2026. у 16:49
НАПАДНУТА НА ВАЗДУХОПЛОВНА БАЗА У НИЈАМЕЈУ, ГЛАВНОМ ГРАДУ НИГЕРА: Исламска држава преузела одговорност за напад
ЕКСТРЕМИСТИЧКА група Исламска држава преузела је одговорност за напад на ваздухопловну базу у главном граду Нигера, Нијамеју, у којем су рањена четири војника и оштећен један авион.
30. 01. 2026. у 16:37
ИЗВЕШТАЈ СА ФРОНТА: За недељу дана руске снаге ослободиле седам насеља, ВСУ изгубио 125 тенкова и оклопњака
У ПЕРИОДУ од 24. до 30. јануара, као одговор на украјинске терористичке нападе на цивилне објекте у Русији, руска војска покренула је један масовни и шест групних напада на објекте украјинског војно-индустријског комплекса, на објекте енергетске и транспортне инфраструктуре које користе Оружане снаге Украјине, као и на привремене локације руских трупа и страних плаћеника.
30. 01. 2026. у 16:33
УЧИТЕЉ ТУКАО ДЕТЕ КАИШЕМ: Дечак дивљао у учионици, тужилаштво покренуло истрагу (ФОТО/ВИДЕО)
НАСТАВНИК је претукао дете каишем у школи у Уфи.
30. 01. 2026. у 16:22
Коментари (1)