ЈЕДНА ОСОБА ПОГИНУЛА У БОСТОНУ: Више од 20 повређено у несрећи
ПРЕМА резултатима прелиминарне истраге, аутобус се враћао на Униварзитет Брендис након хокејашке уткмице која је одиграна на Североисточном универзитету у Бостону.
Фото: AP Photo/Natalie Behring
Једна особа је погинула, а више од 20 људи је повређено када је аутобус у којем су били учесници хокејашке утакмице ударио у дрво у предграђу Бостона, саопштиле су данас власти.
У саопштењу се наводи да је један студент погинуо на лицу места, а да је преосталих 26 путника, међу којима и возач, хоспитазовано, преноси АП.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
ЧОЛИНА СЛИКА ИЗ ВОЈСКЕ Кратка коса, млад лик, жене су одушевљене: "Био је прелеп" (ФОТО)
20. 11. 2022. у 09:23
БАЛАШЕВИЋ О ЋЕРКИЦИ ВЕРИ: Открио како је наследница добила име и на кога личи
20. 11. 2022. у 11:18
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)