ГЛАСОВИ СЕ И ДАЉЕ БРОЈЕ НА 13 МЕСТА: Републиканци на корак од освајања већине у Конгресу
15. 11. 2022. у 16:19
РЕПУБЛИКАНЦИ су данас на корак од освајања већине у Представничком дому у следећем сазиву Конгреса.
Повезане вести
АМЕРИКА ПРЕД ВЕЛИКОМ КРИЗОМ: Врло вероватно ће доћи до обуставе рада Владе - Све је у Трамповим рукама!
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да ће највероватније доћи до обустава рада Владе Сједињених Америчких Држава.
30. 09. 2025. у 22:47
ИСТОРИЈА ПОЛИТИЧКОГ НАСИЉА У САД: Они су били мете атентатора и отмичара
ПУЦЊАВА у Јути приликом које је убијен блиски сарадник америчког председника Доналда Трампа, Чарли Кирк, је једна у низу дуге и мрачне историје политичког насиља у САД.
11. 09. 2025. у 09:30
Најновије из рубрике
ПОГОЂЕНА РЈАЗАЊСКА РАФИНЕРИЈА И АЛЧЕВСКИ КОМБИНАТ: Хитно се огласио Генералштаб Украјине:
Одбрамбене снаге су напале Рјазанску рафинерију нафте и Алчевски металуршки комбинат на привремено окупираној територији Луганске области, где се производе чауре за гранате по наруџбини руског Министарства одбране, саопштио је Генералштаб оружаних снага Украјине.
06. 12. 2025. у 16:06
ЗЕЛЕНСКИ НАЈАВИО ПОСЕТУ: Председник Украјине ускоро путује у ову земљу
ПРЕДСЕДНИК Украјине Владимир Зеленски најавио је данас током војног Молитвеног доручка у Кијеву да ће у понедељак 8. децембра посетити Велику Британију.
06. 12. 2025. у 15:40
КАДРОВ НАЈАВИО БРУТАЛНУ ОДМАЗДУ "НЕОНАЦИСТИМА": Лидер Чеченије побеснео - Зеленски нека се спреми
ВОЈНИ објекти у Украјини биће нападнути као одмазда за напад дроном на солитер у Грозном током следеће недеље, изјавио је данас лидер Чеченије Рамзан Кадиров.
06. 12. 2025. у 15:39
СТРАТЕГИЈА НАЦИОНАЛНЕ БЕЗБЕДНОСТИ САД УЗНЕМИРИЛА ЕВРОПУ? Британски Телеграф: Документ пажљиво избегава критику Русије
НОВА америчка стратегија националне безбедности избегава критике на рачун Русије, пише британски „Телеграф“.
06. 12. 2025. у 13:44
ОСМОРО ЉУДИ ПОВРЕЂЕНО У РУСКОМ КОМБИНОВАНОМ НАПАДУ Украјински министар: Погођена цивилна инфрастуктура у 10 региона
НАЈМАЊЕ осам особа повређено је у новом комбинованом руском нападу дроновима и ракетама на Украјину, саопштио је украјински министар унутрашњих послова Игор Клименко.
06. 12. 2025. у 13:42
Walter Pravicek
09.12.2022. 05:55
Republikanci nisu uspeli,a to znači:JOŠ VIŠE ORUŽJA U UKRAJINU:NEKA TE IGRAČKE RUSI UNIŠTAVAJU,KREDITI UKRAJINE NEČE SE MOČI SERVISIRATI,TE AMERI UZIMAJU ORANICE U SVOJE VLASTNIŠTVO.RUSIJA NIJE NIŠTA NARUČILA,NITI NEČE PLATITI.IMA I AMERIČKIH DOBARA -AVIONI-BRODOVI-TRGOVINE-U RUSIJI,KOJE RUSI NEČE DATI,AKO NJIHOVE RAČUNE U BANKAMA DILJEM SVETA AMERI "ZAMRZNU"TE PLENE.