СРУШИО СЕ РУСКИ МИ-2: У летелици је било пет особа
ХЕЛИКОПТЕР Ми-2, у коме се налазило пет особа, срушио се данас у Костромској области на простору Централног федералног округа у европском делу Русији.
Foto: Printskrin/Youtube/yolkhere
-Хеликоптер Ми-2, који је био на санитарном лету, срушио се око четири километра од аеродрома Сокеркино у Костромској области. У летелици је било пет особа- саопштио је извор из Службе за ванредне ситуације руској новинској агенцији ТАС.
За сада нема информација о евентуалним жртвама.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
ПОВЕРЉИВИ РАЗГОВОРИ АМЕРИКЕ И РУСИЈЕ: Постоје канали за комуникацију на вишим нивоима
08. 11. 2022. у 00:40
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)