У ПОПЛАВАМА ПОГИНУЛА НАЈМАЊЕ 31 ОСОБА: Спасилачка операција на Филипинима
НАЈМАЊЕ 31 особа је погинула у поплавама и клизиштима на југу Филипина, изјавио је данас за Ројтерс високи владин званичник.
Фото: Танјуг/Philippine Coast Guard
Јак пљусак изазван приближавањем тропске олује довео је до поплава и клизишта који су погодили неколико општина у провинцији Магвинданао, изјавио је телефоном Нагуиб Синаримбо, министар унутрашњих послова аутономне регије Бангсаморо.
Он је рекао да је у току спасилачка операција и потрага за несталима, али није могао да каже колико људи се води као нестало.
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)