РАСИСТИЧКИ ПРИСТУП СПОЉНЕ ПОЛИТИКЕ ВАШИНГТОНА: Американци нису против Русије, они су против целог света
У СВОЈОЈ спољној политици, Сједињене Државе исповедају расистички приступ, сматра бивши изралески обавештајац Јаков Кедми.
Фото: Профимедиа/Илустрација/Википедија
Њена суштина, сматра политиколог, своди се на то да Вашингтон задржава право да управља другим државама и одређује њихову судбину.
Такође, америчка логика је да ће препуштање држава самима себи гурнути цео свет у хаос. У том погледу, конфронтација између Сједињених Држава и Руске Федерације је само врх леденог брега.
- Американци нису против Русије, они су против целог света - резимирао је Кедми.
(ало.рс)
БОНУС ВИДЕО: Руски дронови изнад Украјине
Препоручујемо
АНА ИВАНОВИЋ ПОДЕЛИЛА РЕЦЕПТ: Ево шта се налази на њеном столу и како се спрема (ВИДЕО)
05. 12. 2022. у 13:22
ИНЦИДЕНТ У ВАШИНГТОНУ: Комбијем ударио барикаде испред Беле куће (ФОТО)
11. 03. 2026. у 14:14
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (2)