НОВА ДЕТОНАЦИЈА НА КРИМУ Руско министарство одбране: Избио пожар у складишту муниције (ВИДЕО)

Танјуг

16. 08. 2022. у 09:08

УСЛЕД пожара у војном делу у близини села Мајско на Криму дошло је до детонације муниције у складишту, саопштило је данас Министарство одбране Русије.

НОВА ДЕТОНАЦИЈА НА КРИМУ Руско министарство одбране: Избио пожар у складишту муниције (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/Твитер/@AlanAbdo13

Како се наводи, пожар је избио у складишту муниције, услед чега је дошло до детонације муниције, преноси Интерфакс.

- Према информацијама са места догађаја, за сада нема озбиљно повређених - наводи министарство.

Предузимају се мере на гашењу ватре и откривању узрока пожара.

Два цивила су лакше повређена, саопштио је лидер Крима Сергеј Аксјонов.

Око 2.000 становника је евакуисано из Мајског, саопштиле су локалне власти за РИА Новости.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?