БАЈДЕН ПРОВОЦИРА НУКЛЕАРНИ РАТ: Бивша конгресменка оптужује Белу кућу - Изазивају атомски сукоб бранећи "демократију" у Украјини
БИВША конгресменка Тулси Габард оптужила је америчког председника Џоа Бајдена да покушава да изазове нуклеарни рат под изговором да „брани демократију“ у Украјини.
Фото: ЕПА
-Поседовање ове црне листе је лицемерно и, искрено, Американци би требало да буду забринути за њено постојање јер вашингтонска елита обе стране и даље настоји да доведе до банкрота амерички народ и људе широм света и гура нас све ближе и ближе нуклеарном рату и холокаусту, и све то "да заштити демократију и победи аутократију" у Украјини. Али председник Украјине наставља да доказује да је демократија у његовој земљи мртва, док ућуткује неистомишљенике, нагласила је она.
БОНУС ВИДЕО - ВАШИНГТОНСКЕ ТАЈНЕ: Ко је у Белој кући био геј, а кога су волеле жене?
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)