РАТ У УКРАЈИНИ: Вагнеровци одбили контранапад; Страни плаћеници - Никада више крађе и корупције него у Украјини (ВИДЕО)
27. 07. 2022. у 12:32 >> 01:04
НАСТАВЉА се специјална војна операција Русије у Украјини.
Повезане вести
"Преживео сам Русе у Донбасу, сад ме моји Украјинци претукли шипком! Зар сам се за то борио?"
УКРАЈИНА се суочава с новом кризом у покушајима мобилизације војника за рат против Русије. Док део становништва све више пружа отпор регрутацији, расте и број пријављених напада на раднике војних центара, али и оптужби за прекорачење овлашћења током мобилизацијских акција, пише Би-Би-Си.
21. 07. 2026. у 21:51 >> 21:52
ПОСЛЕ ВЕСТИ ДА ЈЕ ВРХОВНИ КОМАНДАНТ ПОДНЕО ОСТАВКУ: Хитно се огласио Генералштаб Украјине о Сирском - само Зеленски може да разреши
ГЕНЕРАЛШТАБ украјинске војске демантовао је данас медијске наводе према којима је начелник Генералштаба Александр Сирски поднео оставку.
20. 07. 2026. у 19:58 >> 19:59
КИЈЕВ СЕ ТРЕСАО 40 МИНУТА: Руски напад какав Украјина није видела од почетка рата (ФОТО/ВИДЕО)
РУСКИ снаге су, рано у недељу 19. јула, извеле до сада најинтензивнији балистички напад на Кијев од почетка руске инвазије на Украјину, извештава Kyiv Post.
19. 07. 2026. у 10:45
ЗА МАЈКУ РУСИЈУ! НА ФРОНТ СТИГЛИ ПРЕКЉЕНИ БОРЦИ, АЛИ НЕ ИЗ ЕВРОПЕ: Војници утерали страх у кости Украјинцима, нећете веровати одакле су
Украјинска војна обавештајна служба објавила је пресретнути разговор у којем, како тврде, командир руске јединице излаже план напада у којем учествују борци из Африке и са Блиског истока.
18. 07. 2026. у 23:29
МАСОВАН НАПАД ИЗ ВАЗДУХА? Москва саопштила да је уништила 117 украјинских дронова
РУСКИ системи противваздушне одбране уништили су 117 украјинских дронова изнад руских региона и Црног и Азовског мора за један дан, саопштило је руско Министарство одбране.
16. 07. 2026. у 20:02
Најновије из рубрике
ЈЕЗИВА АДРЕСА: Обновљена Хитлерова кућа за 20 милиона €! Верујете ли чему ће служити?
Од среде, 22. јула 2026. године, полиција у аустријском Браунауу на Ину има нови дом: полицијска станица и окружна полицијска команда сада се налазе на адреси Salzburger Vorstadt 15. То је вест која би ретко кога занимала да на том месту, у априлу 1889. године, није рођен Адолф Хитлер.
21. 07. 2026. у 23:12
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
21. 07. 2026. у 22:20 >> 23:04
КО ЈЕ МИХАИЛО ВАСИЉЕВИЧ ДРАПАТИ? Зеленски га именовао за новог главног команданта Оружаних снага Украјине
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски саопштио је да је досадашњег команданта Здружених снага Оружаних снага Украјине, Михаила Драпатог, именовао за новог главнокомандујућег украјинске војске!
21. 07. 2026. у 22:34
ПУМПАЛИ МУЉ ИЗ ВАРДАРА, МЕЂУ 1.600 ЗАРАЖЕНИХ И ДЕЦА: У Гостивару не јењава епидемија наводно због опасног загађења воде за пиће
НАДЛЕЖНИ из Министарства здравља Републике Северне Македоније (РСМ) најављују објављивање резултата анализа изазивача епидемије у Гостивару, где више од 1.600 грађана има стомачне тегобе.
21. 07. 2026. у 22:23
ЗЕЛЕНСКИ СМЕНИО СИРСКОГ: Само пар дана након Федорова
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски сменио је врховног команданта земље Олександра Сирског.
21. 07. 2026. у 22:19
Коментари (0)