ВУЧИЋ О РАТУ У УКРАЈИНИ: Ако Запад не прихвати Путинову понуду, одлазимо у пакао

Новости онлајн

13. 07. 2022. у 22:57

ПРЕДСЕДНИК се гостујући на Пинку осврнуо и на тренутну ситуацију у свету и рат у Украјини.

ВУЧИЋ О РАТУ У УКРАЈИНИ: Ако Запад не прихвати Путинову понуду, одлазимо у пакао

Фото Танјуг/АП

- Знам шта нас чека. Оног тренутка када Владимир Путин буде завршио ствари у Северску, Бахмуту и Соледару, после тога на другој линији Славјанск- Краматорск - Авдејевка, следиће његова понуда. Ако Запад не прихвати понуду, одлазимо у пакао, а неће је прихватити - казао је Вучић.

Говорећи о руској операцији у Украјини, Вучић је у емисији истакао да то није сукоб локалног карактера, већ да имамо готово светски сукоб.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (28)

НОВАК ЂОКОВИЋ ДОНОСИ ОДЛУКУ БЕЗ ПРЕСЕДАНА?! Његови навијачи, али и они који га не подносе - гледају и не верују