БУКТИ РАТ У УКРАЈИНИ: Руска војска ушла у Северск
13. 07. 2022. у 19:13
РУСКА војска је ушла у Северск, саопштило је Министарство унутрашњих послова ЛНР.
Повезане вести
"НЕЋЕ БИТИ МИГОВА ЗА УКРАЈИНЦЕ" Пољски министар одбране: Кијев није спреман да дели технологију за производњу дронова
ПОЉСКИ министар одбране Владислав Косиниак-Камиш известио је да Пољска неће испоручивати Украјини борбене авионе МиГ-29 јер Кијев није био спреман да дели технологију за производњу дронова.
30. 06. 2026. у 08:53
ОДБИЈЕН ЈЕДАН ОД НАЈМАСОВНИЈИХ НАПАДА УКРАЈИНЕ: Руска ПВО оборила стотине дронова, уништени војни циљеви на више локација (ВИДЕО)
РУСКА противваздушна одбрана оборила је 660 украјинских дронова током ноћи између четвртка и петка, саопштило је Министарство одбране у Москви, што је један од највећих забележених бројева од почетка сукоба.
26. 06. 2026. у 11:15
ЕКСПЛОЗИЈА ОДЗВАЊА У УКРАЈИНИ: Ово стравично оружје је употребљено (ВИДЕО)
РУСКЕ снаге извеле су ваздушни напад у области Первомајска у украјинској области Миколајев (руски назив Николајев), при чему су, према наводима, коришћене навођене бомбе типа КАБ.
23. 06. 2026. у 14:25
УКРАЈИНЦИ ИЗВЕЛИ МАСОВНИ НАПАД НА МОСКВУ: Оборено више од 60 дронова, аеродроми паралисани, дејствовала ПВО
РУСКА ПВО оборила десетине дронова у раним јутарњим сатима и накратко обуставила летове на аеродромима, саопштиле су локалне власти, само неколико дана након што је Украјина поново погодила рафинерију нафте у руској престоници.
22. 06. 2026. у 08:31
"НИЈЕ ДОСТОЈАН!" Кључни партнер окренуо леђа Зеленском
Кијев настоји да спречи да спор наруши односе са кључним савезником.
21. 06. 2026. у 14:51
Најновије из рубрике
КРЕМЉ ПОРУЧУЈЕ: Страдају цивили и деца, свет не сме да игнорише оно што се догодило у Московској области
ПОРТПАРОЛ Кремља Дмитриј Песков изјавио је данас да од криминалних поступака кијевског режима страдају цивили, и да би о томе требало сви да знају.
30. 06. 2026. у 14:11
ДРАМАТИЧНИ СНИМЦИ ИЗ ГРЧКЕ: Срушила се зграда, трага се за преживелима (ВИДЕО)
ВЕЛИКА акција потраге и спасавања у току је у Атини након што се данас око 13.30 часова урушила четвороспратна стамбена зграда у насељу Петралона, у улици Алкменис 22.
30. 06. 2026. у 13:59
"ИЗДАЈНИК И НЕОНАЦИСТА" Тешке речи на рачун Зеленског: Какви су му идоли, такав је и он сам
ЛИДЕР кијевског режима Владимир Зеленски је исти као и његови узори хетман Иван Мазепа и вођа Организације украјинских националиста (ОУН) Степан Бандера, изјавио је председник Државне думе Вјачеслав Володин, преносе РИА Новости.
30. 06. 2026. у 13:52
УМЕСТО СЛАВЉА СНИМИЛИ СМРТ: Језива трагедија у Француској имала посебно тешку позадину, некима лет у срушеном авиони био поклон
Највећа несрећа цивилне авијације у Француској с малим туристичким авионима, у којој је у Томблену код Нансија на истоку земље погинуло чак 11 путника, носи у себи још једну, додатну димензију језиве трагедије.
30. 06. 2026. у 13:31
ПАНИКА У РУМУНИЈИ: Пронађен део руског дрона са експлозивом
У РУМУНСКОМ граду Тулчи проглашена је узбуна након што су на пољу у близини села Рачелу, у општини Лункавица, пронађени остаци дрона са експлозивним пуњењем.
30. 06. 2026. у 12:41
Dušan
14.07.2022. 07:23
Ništa od mojih Rusa! Zapad ih malo pomalo preko Ukrajinaca razbija! Umesto da grunu nekoliko nuklearki na Lavov, Kijev i Harkov, kad duva povoljan vetar prema Poljskoj, i zaprete da će sravniti za 10 min SVE, ako bude prema Donjetsku i Lugansku ispaljena ijedna raketa, a da će sravniti i celu Evropu, ako pošalje ijedan kontigent naoružanja Ukrajini, oni pluckaju topovima i parovima Aligatora i "napreduju" 10 km za 10 dana! Za to vreme Ukrajinci bobarduju, i pale do mile volje, čak i Rusku teritoriju, tako da narod u pograničnim oblastima Rusije živi u strahu, i polako pakuje kofere, da beži u Sibir, misleći da će tamo biti sigurni!? U isto vreme nama pristižu Moskovski bogataši u Beograd, ne pitajući za cenu stanova, misleći da su tu sigurni, ne računajući da mogu dobiti u Beogradu po glavi Američkom nuklearkom!? U isto vtreme potiskuju domaću mafijozu, tako da će uskoro na teritoriji našeg velegrada, koji i ne pripada državi Srbiji, izbiti mafijaški rat, Srpsko-Rusko-Ukrajinsko-Crnogorski, dok će Srpski narod u unutrašnjosti biti prinuđen da intezivira krađu, lopovluk i otimačinu, da bi preživeo, uz put crnčeći u Kinesko-Zapadnljačkim firmama za sitnu crkavicu, od jutra do večeri, subotom, nedeljom i praznikom naravno!!!