КАНАДА ВРАЋА РУСКЕ ТУРБИНЕ НЕМАЧКОЈ: Отава проширује листу санкција Русији
КАНАДА ће одобрити да се укину санкције на враћање поправљених руских турбина Немачкој којој су потребне за одржавање рада гасовода Северни ток 1, саопштио је данас канадски министар природних ресурса.
Фото: АП/Мицхаел Схон
Истовремено, Канада је најавила да ће листу санкција против руског енергетског сектора проширити и на индустријску производњу, преноси Ројтерс.
Препоручујемо
ОТАВА И БЕРЛИН БЛИЗУ СУ ДОГОВОРА: Решена судбина турбине за Северни ток?
08. 07. 2022. у 21:45
"НАПАЋЕНИ" МУЖ ИЗ СРБИЈЕ: Хит коментар о ајкули - моли и куми због жене и избегавања летовања с њом
09. 07. 2022. у 14:24 >> 14:35
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (2)