ЛУКАШЕНКО ПРОГОВОДИО О ПОДЕЛИ СВЕТА: "Следећи окршај биће у Средњој Азији"
СЛЕДЕЋИ окршај у борби за прерасподелу света биће у Средњој Азији, симптоми тога су се већ појавили, сматра председник Белорусије Александар Лукашенко.
Фото: ЕПА
Он је нагласио да ће „свет бити подељен“.
ДА ЛИ ЈЕ СУКОБ У УКРАЈИНИ ОГОЛИО НАМЕРЕ ЗАПАДА? Милован Данојлић - исповест за недељне "Новости"
Препоручујемо
ЛУКАШЕНКО ТВРДИ ДА ЈЕ УКРАЈИНА НАПАЛА БЕЛОРУСИЈУ: Панцири осујетили ударе Кијева?
02. 07. 2022. у 19:14
ЗАРОБЉЕН У WC-У: Обезбеђење УДАРИЛО Трампа, а онда је Доналд покуцао (ВИДЕО)
10. 12. 2025. у 18:16
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)