МАЛИ ЛУИС ПОСТАО ПРАВА ИНТЕРНЕТ ЗВЕЗДА: Најпознатија британска дадиља коментарисала понашање принца (ФОТО/ВИДЕО)

Новости онлајн

12. 06. 2022. у 21:39

ЧЕТВОРОГОДИШЊИ принц Луис је стекао светско признање својим понашањем на прослави платинастог јубилеја Елизабете Друге.

МАЛИ ЛУИС ПОСТАО ПРАВА ИНТЕРНЕТ ЗВЕЗДА: Најпознатија британска дадиља коментарисала понашање принца (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Танјуг АП

Син принца Вилијама и принцезе Кејт правио је свакакве фаце што су камере забележиле. Због свог понашања, дечак је брзо постао звезда мема. Џо Фрост, позната британска водитељка и чувена по свом шоу "Супер дадиља" (Супернаннy), прокоментарисала је понашање малог принца.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jo Frost (@jofrost)

Већина деце не може да седи 15 минута у столицама. Сигурно је све ово морало бити велики изазов за овог дечака, поготово јер није имао времена за игру.

- Сви смо били одушевљени ликом овог дечака, његовим сјајним смислом за хумор, снажном вољом и, по мом мишљењу, веома осетљивом душом - додала је она.

"Супер дадиља" је скренула пажњу и на понашање принца Вилијама и принцезе Кејт.

- Више сам импресионирана чињеницом да су војвода и војвоткиња од Кембриџа импресивни узори савременим родитељима. Отворено говоре о сопственим родитељским борбама и, као и сви родитељи, дају све од себе да одгајају своју децу - рекла је Џо.

На крају је напоменула да војвоткиња Кејт никада није бежала од тога да јавно покаже наклоност и емпатију својој деци, али је такође била у стању да им постави границе. Корисници интернета који су већ били одушевљени понашањем принца Луиса.

Вилијам и Кејт су се већ осврнули на понашање свог сина . На званичном Инстаграму краљевског пара појавио се пост у коме су се захвалили свима на присуству и додали:

- Сви смо се лепо провели, посебно Луис...

(Најжена)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?