ЧЕКА НАС ИСТА СУДБИНА КАО У АВГАНИСТАНУ: Бивша конгресменка о улози САД у урату у Украјини
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Држава Џо Бајден неће успети у Украјини због недостатка јасних циљева, рекла је бивша конгресменка Тулси Габард за Фокс њуз.
Фото Танјуг/АП
Амерички народ, суочен са високом инфлацијом и растућим ценама основних добара, има право да зна колико ће милијарди долара коштати помоћ Кијеву, рекла је она.
Фото Танјуг/АП
У позадини руске специјалне операције за заштиту Донбаса, која је почела 24. фебруара, САД и НАТО савезници настављају да снабдевају Украјину оружјем. Дан раније, шеф Беле куће потписао је предлог закона о додели војне, економске и хуманитарне помоћи Кијеву у износу од око 40 милијарди долара.
Москва је у више наврата указивала на покушаје Запада да одвуче сукоб снабдевањем наоружања Оружаним снагама Украјине. Руско Министарство одбране упозорило је да ће складишта муниције постати легитимне мете Ваздушно-космичких снага у Украјини.
БОНУС ВИДЕО - ПОГЛЕДАЈТЕ СНИМАК РУСКОГ НАПАДА НА СТРАНЕ "ЛЕГИОНАРЕ": Искандер сравнио са земљом касарну
Препоручујемо
МИНСК УПОЗОРАВА КИЈЕВ: Украјински диверзанти улазе на територију Белорусије
22. 05. 2022. у 17:28
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (2)