ГЕНЕРАЛ МИЗИНЦЕВ: Испоручено 245 тона хуманитарне помоћи за Украјину
ТРИ хуманитарне акције, у којима је 245 тона хуманитарне помоћи подељено цивилима, спроведене су данас у Доњецкој Народној Републици (ДНР) и Харковској области, изјавио је генерал-пуковник Михаил Мизинцев, начелник руског Националног центра за управљање одбраном.
Принтскрин
- У Доњецкој Народној Републици и Харковској области данас су спроведене три хуманитарне акције током којих је становништву подељено 245 тона животних намирница, рекао је Мизинцев и истакао да је почевши од 2. марта Русија испоручила Украјини 20.700 тона основних животних намирница, лекова и медицинских средстава и спровела 1.022 хуманитарне акције, преноси ТАСС.
БОНУС ВИДЕО - ОСЛОБОЂЕЊЕ ЈЕ БЛИЗУ: Жестоке борбе у Мариупољу, Руси уништавају нацистичке јединице
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Припадници ВСУ направили ватрене тачке у болницама; Руски продори код Бахмута и Северодоњецка (ВИДЕО)
18. 05. 2022. у 07:26 >> 03:43
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске
АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.
13. 02. 2026. у 09:12
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)