РАЗАРАЊЕ ЗА 21 МИНУТ: Снимак из дрона показао моћ торнада (ВИДЕО)

Биљана Ристивојевић

03. 05. 2022. у 16:01

ВИШЕ од 1.000 кућа је оштећено, а четворо људи је повређено у страшном торнаду који је погодио америчку државу Канзас.

РАЗАРАЊЕ ЗА 21 МИНУТ: Снимак из дрона показао моћ торнада (ВИДЕО)

Фото: АП

Снимак из дрона који се појавио на друштвеним мрежама, забележен у градићу Андовер, сведочи о размерама разарања и моћи торнада.

Торнадо је трајао 21 минут и за то време прешао око 20 километара, наводи Акјуведер.

Чед Расел, шеф ватрогасне службе у Андоверу, казао је да је 300 до 400 кућа потпуно уништено, док су укупно 1.074 куће оштећене.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (1)

БИЛА ЈЕ ФАТАЛНА: Ко је Борина Лутка са насловне стране - кад га је оставила посветио јој и Остани ђубре до краја (ФОТО)