АПЕЛ РУСКОГ АМБАСАДОРА: Не доливајте уље на ватру!

Новости онлајн

09. 04. 2022. у 17:39

ИЗУЗЕТНО је важно да се остваре циљеви демилитаризације и денацификације Украјине, јер са територије те земље не смеју да долазе претње по Русију, изјавио је руски амбасадор у САД Анатолиј Антонов.

АПЕЛ РУСКОГ АМБАСАДОРА: Не доливајте уље на ватру!

ФОТО: Тањуг/ Принтскрин Јутјуб

- Данас је изузетно важно да се постигне денацификација и демилитаризација Украјине како би се фиксирао ненуклеарни статус Кијева и његова приврженост међународним споразумима о неширењу оружја за масовно уништавање. Треба да урадимо све како би спречили подривање Уговора о неширењу нуклеарног оружја. Са територије Украјине не сме бити претњи по Русију - рекао је Антонов током онлајн конференције аналитичког центра „Шилеров институт“, посвећене теми стварања нове безбедносне архитектуре и развоја за све државе.

Руски амбасадор је истакао да западне земље треба да престану да пумпају украјинске власти оружјем.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО:

Дирљив сусрет оца са децом у Мариупољу: Нису се видели месецима, а онда су покуљале емоције

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?